Новини

Новини та досягнення

ПОДІЯ 30.01.2019

У ніч на 30.01.2019 року на об’єкт, що охороняється розташований по вул. Новобудівна невідомі проникли через паркан і намагалися викрасти акумулятори з вантажних автомашин і автобусів. Вжитими заходами силами охорони і оперативної групи ПП “Безпека Центр”, яка приїхала за сигналом “тривога” були затримані троє громадян і передані в поліцію Інгульського району. Проводиться слідство.

ПОДІЯ 11.09.2018

11.09.2018 в 02.47 оператору пульта централізованого спостереження надійшов сигнал про спрацювання в кафе «Шафран» по вулиці Сінна 31 м.Миколаєва. Даний об’єкт знаходиться у нас під охороною на пульті. Через 3 хвилини після отримання сигналу в 02.51 наша оперативна група прибула на місце спрацювання і виявила що горять ролети і вхідні двері в кафе. Співробітники нашого підприємства Ковальчук і Філик негайно повідомили про подію в МНС, поліцію і господареві закладу і до їхнього приїзду гасили займання за допомогою вогнегасника, що знаходиться в черговій автомашині. По приїзду МНС загоряння було загашено. В ході перегляду камер відеоспостереження було встановлено, що о 02.45 невідома особа під’їхало на автомашині до зазначеного вище кафе, в перебігу 20-ти секунд облило якоюсь рідиною вхідні двері після чого підпалила їх за допомогою запальнички і сховалося на цьому ж транспорті. Дана подія зареєстровано у ЕРДР і кваліфіковано як умисний підпал, проводиться розслідування.

Завдяки швидкому реагуванню оперативної групи на надійшов сигнал і професійним діям на місці події вдалося загасити пожежу і мінімізувати збиток власникові закладу.


Безпека Центр

Безпека Центр

Кращим співробітникам охоронної фірми “Безпека Центр”, за активну участь у виконанні заходів для громадського порядку в місті Миколаєві за 2017 рік.

Тепер ми в Instagram як bezpeka_centr